Międzynarodowe Interdyscyplinarne Sympozjum
"Anomalie naczyniowe głowy i szyi"

z okazji 60-lecia istnienia Kliniki Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego


Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Interdyscyplinarnym Sympozjum poświęconym problematyce anomalii naczyniowych u dzieci.

Zawierać ono będzie zarówno elementy naukowe, jak i edukacyjne.

Wezmą w nim udział wybitne światowe autorytety w tym zakresie, między innymi: prof. Richard Azizkhan (kierownik jednego z najsłynniejszych na świecie interdyscyplinarnych ośrodków leczenia anomalii naczyniowych w Cincinnati, USA), znany otolaryngolog - prof. Jonathan Perkins oraz chirurg plastyczny - dr Peter C. Neligan (jeden z najwybitniejszych światowych ekspertów od rekonstrukcji twarzy, szczególnie w zakresie nerwu twarzowego), obaj z Seattle, USA czy wreszcie dr Juan Carlos Lopez Gutiérrez z Madrytu. Osoby zainteresowane tym trudnym problemem diagnostyczno-leczniczym, także jeśli nie są chirurgami dziecięcymi, a np. laryngologami, onkologami czy okulistami, gorąco zapraszamy do udziału.

Odbędzie się ono w dniach 17 i 18 września 2014 r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina, Gdańsk ul. Ołowianka 1.

Udział w Warsztatach jest płatny. OPŁATY

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W związku z powyższym zdecydowanych do wzięcia udziału prosimy o niezwłoczną rejestrację. REJESTRACJA

Program Sympozjum


www.medius.com.pl
tel. 22 642 09 40